O nas

O NAS, FIRMIE I PROJEKCIE

Zarys historii

Projekt Domy pod klucz powstał z pasji do budownictwa. Jest realizacją marzenia małego chłopca o budowaniu. Pomysłodawca całej koncepcji Marcin od najmłodszych lat zajmował się kreowaniem i kształtowaniem otaczającej go rzeczywistości na jago własnych warunkach. Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywał od najmłodszych lat podczas sezonowych prac na budowie, w trakcie nauki w szkole średniej oraz podczas studiów. Największym i najbardziej pouczającym doświadczeniem była budowa własnego domu. To właśnie wtedy wszystkie procedury, etapy i problemy decyzyjne związane z stawianiem budynku zostały gruntownie i osobiście przestudiowane. Koncepcja o zajmowaniu się budownictwem zawodowo stała się realna bardziej niż dotychczas. Powstała myśl o założeniu firmy budowlanej.

 

Początek działalności

W 2013 roku powstaje firma świadcząca usługi w zakresie prac remontowo – budowlanych. Pierwsze prace i zlecenia dotyczą głównie remontów mieszkań. Właściciel jednak dokłada wszelkich starań by przekształcić działalność w firmę wyłącznie budowlaną co z sukcesem mu się udaje. Z czasem dostaje zlecenia na budowę budynków mieszkalnych, gospodarczych oraz przemysłowych. Obecnie po kilku latach działalności, zebraniu odpowiedniego doświadczenia, zorganizowania sprawdzonej załogi oraz zgromadzeniu niezbędnego sprzętu firma znakomicie odnajduje się na regionalnym rynku usług budowlanych. W międzyczasie podczas wielu przeprowadzonych rozmów z klientami i w odpowiedzi na zapotrzebowanie otoczenia powstaje idea budowy domów gotowych do sprzedaży.

Na razie firma nie zaprzestaje świadczenia usług jako wykonawca, ale docelowo zakłada realizację jako samodzielny inwestor – deweloper. Między innymi dlatego też, jako wsparcie dla bieżących działań projektowych, do naszej ekipy dołączył kolega i przyjaciel z czasów studenckich – Łukasz.

Domy pod klucz

Z początkiem roku 2017 został uruchomiony nasz pierwszy samodzielny projekt inwestycyjny – Domy pod klucz. Jego strategicznym celem jest działalność budowlana w obszarze budownictwa domów jedno i wielorodzinnych, w oparciu o najnowsze technologie i trendy, przyjazne środowisku naturalnemu oraz spełniające wysokie standardy jakościowe. Stawiamy na proste, a zarazem elastyczne procesy, które pozwolą osiągnąć nam kolejne wyznaczone cele. Pragniemy, aby w niedalekiej przyszłości nasza firma stała się w pełni samowystarczalną jednostką budującą DOMY DLA LUDZI. Nie interesują nas żadne półśrodki, liczy się tylko solidność i jakość. Budujemy i będziemy budować tak, jak byśmy robili to dla samych siebie! Szukamy i będziemy szukać atrakcyjnych i dogodnych ku temu lokalizacji. Chcemy dążyć do tego, by każdy mógł u Nas znaleźć dom który został wybudowany właśnie dla niego. Wspólnie zobowiązaliśmy się do tego, że każdy z nas pracowników dołoży wszelkich starań, aby efekt końcowy był zawsze w 100% zadowalający zarówno nas jak i naszych klientów. Nie boimy się wyzwań i każdego dnia będziemy dążyć, by nasze cele i plany krok po kroku realizować. Więcej szczegółów na temat tego projektu znajduje się tutaj.

NASZE WARTOŚCI I CECHY

DOŚWIADCZENIE

Mamy za sobą dziesiątki zrealizowanych z powodzeniem projektów. Setki dni oraz tysiące przepracowanych godzin.

LUDZIE

Budujemy z ludźmi i dla ludzi. Dla nas Człowiek i jego potrzeby to podstawa do działania.

JAKOŚĆ

Gwarantujemy jakość materiałów i wykonania

PROSTOTA

Dbamy, aby współpraca z nami jak najmniej kłopotliwa. Stawiamy na proste, sprawdzone i elastyczne rozwiązania.