Blog

Rabat na dobry początek

20 000 PLN rabatu

Z okazji 5-lecia firmy, uruchomienia nowej strony www, a także utworzenia naszych profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), przygotowaliśmy dla naszych Klientów nie lada gratkę 🙂 Rabat na dobry początek – aż 20 000 PLN rabatu przy zakupie domu na Rudzie Bugaj!

Jeżeli szukacie Państwo swojego wymarzonego domu z ogródkiem, to gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją domu na Rudzie Bugaj. Obecnie budynek jest w fazie stanu surowego otwartego. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.

Co trzeba zrobić aby uzyskać rabat?

W zasadzie niewiele! Najpierw trzeba się zdecydować czy dom na Rudzie Bugaj nam odpowiada i czy chcemy go kupić. Później należy się z nami skontaktować (telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy) w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów dotyczących domu oraz finalnej transakcji (np. standard wykończenia domu – od tego zależy cena finalna domu, sposób płatności itp.). Jeżeli ustalimy wszystkie szczegóły to podpiszemy umowę przedwstępną na zakup domu. Dalej jest czas na załatwienie wszystkich niezbędnych formalności około transakcyjnych (np. kredyt z banku). Niezależnie od sposobu finansowania zakupu nieruchomości (kredyt, gotówka) ustalimy harmonogram wpłat transz za wykonane fazy projektu. Podpisujemy umowę finalną (notarialną) i wyznaczamy ostateczny termin oddania nieruchomości do użytku (stan pod klucz*).

Promocyjny rabat zostanie naliczony od ostatecznej ceny domu. Na ten moment cena domu z działką została oszacowana na min. 470 000 PLN w standardzie uwzględnionym w opisie domu. Jeżeli po ustaleniu szczegółów z potencjalnym nabywcą standard wykończenia domu nie będzie się różnił od tego zaproponowanego przez nas, wtedy cena ostateczna wyniesie 450 000 PLN. W przypadku, gdyby potencjalny nabywca w porozumieniu z nami zmienił standard wykończenia na wyższy, wtedy szacowana jest nowa, zapewne wyższa kwota i od niej jest naliczany rabat w wysokości 20 000 PLN. Warunkiem otrzymania rabatu jest podpisanie umowy przedwstępnej w terminie do 31.03.2018 roku oraz wypełnienie wszystkich warunków umowy finalnej, czyli m.in. zapłata wszystkich określonych w harmonogramie transz pieniężnych.

Co zyskasz?

Sprawne podjęcie decyzji  i podpisanie umowy z nami umożliwi m.in.:

– uzyskanie rabatu w wys. 20 000 PLN (od ceny finalnej domu)

– posiadanie realnego wpływu na efekt końcowy inwestycji w dom na Rudzie Bugaj (obecnie dom jest w stanie surowym otwartym)

– zakup przytulnego i przestronnego, prawie 150 metrowego domu z garażem w cichej i spokojniej okolicy

 

Nie zwlekaj, podejmij decyzję i ciesz się swoim wymarzonym domem.

 

Czekamy na Twój kontakt!

Zostaw wiadomość

Twój adres emailowy nie będzie widoczny.